Gamze Su 1976 yılında Almanya’nın Berlin kentinde doğdu. Doğup büyüdüğü Almanya’nın Berlin kentinde Charité-Fakultät für Medizin’de Psikoloji ve Cerrahi Yüksek Ameliyat Hemşireliği bölümlerinden mezun olduktan sonra 1997 yılında İstanbul’a taşındı.

 

Dayanıklı tüketim sektöründe yaklaşık 18 yıl Pazarlamanın tüm birimlerinde çalıştı ve yöneticilik yaptı. 360 derece kampanya lansmanları, medya planlama, dijital pazarlama, halkla ilişkiler, çizgi altı ve çizgi üstü markalara yönelik tüm mecraları kapsayan pazarlama stratejilerini yönetti. Bosch ve Siemens çalıştığı markalar arasında yer alıyor.

2014 yılında Louise L. Hay’in tasarlamış olduğu Heal Your Life® Workshop’ına katıldı. Bu kendisi için hayatında dönüm noktası yaratan bir deneyim oldu ve sonrasında Louise L. Hay’in Heal Your Life® Workshop Leader’i ve Heal Your Life® TeenEmpowerment Workshop Leader’i oldu ve öğretiyi katılıma açık gruplar aracılığı ile Türkiye ve Almanya’da sunuyor. Hipnoz ve Hipnoterapi bazlı terapi çalışmaları da yapan Gamze Su, bireysel seanslar da sunuyor.

Heal Your Life® Workshop Leader’liği devam ederken hayat ona Dale Carnegie Training® eğitmeni olma kapısını açtı. Dale Carnegie Türkiye’de 2015 yılından itibaren, Türkiye’nin önde gelen kurumlarında çalışan profesyonellere iş hayatlarındaki performanslarını arttırma odaklı kişisel gelişim eğitimleri vermeye başladı.  Dale Carnegie Türkiye’de katıldığı İş odaklı ACTP Koçluk Sertifikasyonu sonrasında kişilerle bireysel olarak da iş odaklı koçluk çalışmaları da yapıyor.

Gamze Su ana dil seviyesinde Almanca, ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Gamze Su ayrıca Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi 17 yaşında bir kız annesidir.

 

Eğitim verdiği kurumlar
Arçelik, Coca-Cola, Şişecam, Migros, KTM Group, GroupM, iTelligence, Tüpraş, Ziraat Bankası, Eczacıbaşı, Cardif Emeklilik, Astellas, Karaca, ABB Elektrik, BSH EV ALETLERİ, TBB, ENKA, TEKFEN, SANTA FARMA, CRIFF


loader

No upcoming event

Menu

Close