Women in Power

Enerji piyasasının nabzını tutmaya ve sıra dışı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız?
IEEE TÜRKİYE PES etkinliği olan ve IEEE İTÜ PES olarak ülkemizde 2.sini düzenleyeceğimiz Women in Power, 16 Mart tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde karşınızda olacak.
 
Etkinliğimizde; Türkiye ve Dünya enerji piyasasını, farklı yönleri ile ele alacağız. Bununla birlikte enerji sektöründeki lider kadın sayısının artmasına destek olmayı ve kadın-erkek eşitliği ilkelerini vurgulamayı amaçlamaktayız. Hedefimiz; güç ve enerji sektörü hakkında bilgili insanları bir araya getirerek, hem kadın-erkek eşitliğini vurgulamak hem de sektöre dair yerel ve uluslararası gelişmeleri takip etmektir. Gün boyu sürecek olan oturumlar, workshoplar ve fuaye alanı gösterimleri ile sizlere çeşitli konuları deneyimleme fırsatlarını sunmaktayız.
 
Türkiye ve Dünya’da; güç ve enerji sektörünün geldiği konumu ve gelecek hedeflerini, sektörün ve akademinin ünlü isimlerinden keşfetmenizin ardından fuaye alanında ve workshoplarda deneyimleyebilmek için sizleri 16 Mart tarihinde Women in Power etkinliğimize bekleriz.
Ayrıntılı bilgi:
Instagram - www.instagram.com/ieeeitu/
Facebook - www.facebook.com/ituieee/

Informations

Saturday 16 March, 10:00 AM

till Saturday 16 March 05:00 PM

Map

map
ITU Suleyman Demirel Cultural Center İTÜ Maslak Kampüsü, Kuzey Yolu Sarıyer TR

IEEE ITU Student Branch

  • Event's organizer

ITU IEEE Student Branch which is working with 6 technical and career focused committees was founded in 1992 in Istanbul Technical University Electric – Electronics Faculty. Members can work in a committee or committees according to their interests and they sustain their personal improvements with ITU IEEE family. Members can improve their abilities like team work, responsibility, providing coordination, and speaking in front of community. Also, they can specialize on their...

More events in Sarıyer

Menu

Close