PMI TR Üyelik Toplantısı 2019
  • Public
  • Organized by PMI TR (3 events)
  • Saturday 16 March, 09:00 AM


Değerli PMI Türkiye Üye ve Gönüllüleri,
2019 yılı yönetim ekibimizi tanıtmak, proje ve hedeflerimizi paylaşmak, üye ve gönüllülerimiz ile tanışmak ve kaynaşmak için PMI Türkiye olarak özel bir toplantı düzenliyoruz.
Etkinliğimize birbirinden değerli konuşmacılar renk katacaktır. 2017 yılı PMI Türkiye Başkanı ve SDT Program Direktörü Sn. Mustafa Hafızoğlu  "Fayda Gerçekleştirme Yönetimi: Niçin? Kim? Nasıl? Ne?" konulu sunumuyla, Tofaş İş Çözümleri Müdürü Sn. Haydar VURAL ”Veri Bilimine Giriş ve Veriden Değer Yaratan Projeler için İpuçları” konulu sunumuyla konuk olacaktır.
16 Mart 2019 Cumartesi günü saat 09:00- 17:00 saatleri arasında İstanbul, Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan etkinliğimize tüm üyelerimiz, gönüllülerimiz ve bizi tanımak isteyen misafirlerimiz davetlidir.

ÜCRET ve PDU BİLGİSİ:
Toplantı PMI Türkiye üye ve gönüllüleri için ücretsizdir. Dilerseniz toplantıya “proje yönetimine ilgili” bir misafirinizi de davet edebilirsiniz.  
PMI Türkiye Chapter üyeleri için geçerli olan "Arkadaşını Getir Kampanyası" ile, üyelerimiz isterlerse  bir  misafir davet edebilirler. "Arkadaşını Getir Kampanyası" katılım ücreti 20 TL'dir . ( Öğle yemeği dahil )
Diğer misafirlerimiz için katılım ücreti 50 TL’dir. (Öğle yemeği dahil)
PMI TR Chapter üyeleri ve gönüllüleri için ücretsizdir.
PMI sertifika sahipleri için etkinlik 5 PDU değerindedir.

KATILIM ÜCRETLERİ İÇİN HESAP BİLGİSİ :
Hesap Sahibi: Proje Yönetim Mesleği İlkeleri Teknikleri ve Rotası Derneği İktisadi İşletmesi
Banka: Akbank Ulus Şubesi IBAN Numarası: TR38 0004 6006 3688 8000 0594 18
Açıklama kısmına Ad-Soyad ve Etkinlik ismini giriniz.

LOKASYON BİLGİSİ:
Yer:     ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ, Nermin Tarhan Konferans Salonu
           Altunizade Mahallesi. Haluk Türksoy Sokak No:14 ÜSKÜDAR- İSTANBUL

PROGRAM
09:00 – 09:30 Kayıt
09:30 – 10:15 2018&2019 Yılı Faaliyetler - PMI Türkiye Chapter Başkanı
10:15 – 10:30 Çay/Kahve molası
10:30 – 11:15 Yeni yönetim kurulu
11:15 – 12:00 Mustafa Hafızoğlu Fayda Gerçekleştirme Yönetimi: Niçin? Kim? Nasıl? Ne?
12:00 – 13:00 Öğle yemeği
13:00 – 14:00 Haydar Vural I. Oturum (Veri Bilimine Giriş ve Veriden Değer Yaratan Projeler için İpuçları)
14:00 – 14:15 Çay/Kahve molası
14:15 – 15:15 Haydar Vural II. Oturum (Veri Bilimine Giriş ve Veriden Değer Yaratan Projeler için İpuçları)
15:15 – 15:30 Çay/Kahve molası
15:30 – 16:45 Ertuğrul Belen ile Speed Networking 
16:45 – 17:00 Online Anket
Mustafa Hafızoğlu, PMP, M.Sc.                                                           
İletişim, elektronik, havacılık, savunma sektörleri ile akademik alanda20 yıllık Proje ve Program Yönetimi deneyimine sahiptir.
Yönettiği yüzden fazla donanım-yazılım araştırma ve geliştirme projelerinin ve programlarının toplam bedeli 1 Milyar doları aşmıştır. 4 farklı üniversitede Proje Yönetimi dersleri vermiş olup halen ODTU ve TED Universitesinde lisans ve yüksek lisans öğrencilerine Proje Yönetimi anlatmaktadır. Türkiye’nin ilk özgün akademik ve uygulamalı Proje yönetimi kitabı Proje Yönetimi Analitik Yaklaşımlar kitabının yazarları arasındadır. www.pmworld360.com sitesinde de yazarlık, Uluslararası kongrelerde proje yönetimi, risk yönetimi ve Proje Yönetim Ofisleri konularında konuşmalar yapmaktadır. 2007 yılında kurucuları arasında olduğu PMI Türkiye Chapter’da 2 dönem yönetim kurulu üyeliği ve 1 dönem Başkanlık yapmıştır. PMI’ın birçok standart ve uygulama rehberinde hem yazarlık hem de gözden geçirme uzmanlığı görevinde bulunmuş ve uluslararası ekiplerle çalışmıştır. 2013 yılında SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri firmasında Proje Yönetim Ofisi Kurulumunu gerçekleştirmiş ve 3 yıl bu ofisin yöneticiliğini  yapmıştır. Bu deneyimi yakın zamanda PMI’ın yayınladığı podcast’e konu olmuş ve “Lessons Learned—The Value of Knowledge Transfer” başlığı altında paylaşılmıştır https://www.pmi.org/learning/training-development/projectified-podcast ). 2018 yılında PMI’ın yayınladığı son uygulama rehberi olan “Benefit Realization Management: A Practice Guide” ın 7 kişilik uluslararası yazar ekibinde yeraldı. Halen SDT’de Program Direktörü olarak görevine devam etmektedir.Haydar Vural, PMP , MBA
18 yıllık iş hayatı boyunca bilgi ve iletişim teknolojileri (BİT) alanında farklı görev ve sorumluluklar üstlenmiş, bankacılılık, sigortacılık, akademi ve üretim gibi alanlarda çalışmıştır. BİT süreçlerinde bulunduğu rollerde 500’den fazla proje ve programın yönetim ve uygulama ekibinde yer almıştır.
Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi, Unicredit Banca, Finansbank, ve AvivaSA gibi sektörün öncülerinde görev aldığı projelerde, dijital dönüşüm ve çevik dönüşüm konusunda kurumsal stratejilerin oluşmasına katkı sağlamış ve global ölçekli projelerde çalışmıştır. Halen TOFAŞ’ta İş Çözümleri Müdürü olarak görev yapmakta ve Veri Bilimi konusunda kurum içi çalışmalara liderlik etmektedir.
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Haydar Vural, aynı bölümden Yüksek Lisans ve Bologna Business School’dan MBA derecelerine sahiptir. 2013 yılından beri PMP’dir. Evli ve 3 çocuk babası olup tarih kitapları ve seyahat ilgi alanları arasındadır.


Ertuğrul BelenNetworking'i Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma™ Sanatı olarak tanımlayan Business Networking Akademi kurucusu Ertuğrul Belen, birçok BIST 100 kurumuna ve 80 binin üzerinde profesyonel ve girişimciye Türkiye'de bir 'ilk' olan Speed Networking™ hızlı tanışma seanslarını yaptırmış ve tescilli networking eğitimleri vermiştir. CEO ve Lider Networking Programı'nın yanı sıra araştırmalarını düzenli yayınlayan Ertuğrul Belen, Çok Satanlara girmeyi başaran “Networking, Tanışma, Tanıştırma ve Tanınma Sanatı”, "İş Dünyasında LinkedIn ile Networking" ve “Girişimciliğin Altın Kuralları" kitaplarının yazarıdır. Galatasaray Lisesi ve Wisconsin Üniversitesi mezunu Belen, Erickson Coaching International’da Profesyonel Koçluk ve NLP Master çalışmalarını tamamlamıştır.

Informations

Saturday 16 March, 09:00 AM

till Saturday 16 March 05:00 PM

Map

map
Üsküdar Üniversitesi,Nermin Tarhan Konferans Salonu Altunizade Mahallesi, Haluk Türksoy Sokak No:14 Esentepe Mahallesi, İstanbul TR

More events in İstanbul

Menu

Close