Hacker Meetups: Product Development
  • Public
  • Organized by Hackquarters
  • Saturday 12 January, 12:00 PM

Bu haftaki konuğumuz; Communiti App kurucusu Aziz Akgül. 
LinkedIn profiline buradan ulaşabilirsiniz: https://www.linkedin.com/in/azizakgul/
Hackquarters Pioneers programıyla hedefimiz en büyüğü üniversite öğrencisi olacak şekilde 100 öğrenciyi girişimcilik, teknoloji, inovasyon ve yazılım gibi katma değeri çok yüksek alanlarda çalışmak isteyen arkadaşlarımızdan bir aile oluşturmak ve onların ihtiyacı olan yönlendirme, tavsiye, deneyim ve eğitimlere ulaştırmak istiyoruz. 
Hacker meetups ile birlikte girişimci olmak isteyen, yazılım alanında kendini geliştirmek isteyen üniversiteli ve liseli arkadaşlarımızla düzenli olarak buluşmalar gerçekleştirerek, bu buluşmalarda CTO'larla, tecrübeli geliştiricilerle tanışmalarını sağlamak ve onların deneyim, tavsiyelerinden faydalandırmak istiyoruz. 
İki haftada bir düzenleyeceğimiz bu buluşmalarda yazılım gündeminden, programlama dillerinden, ürün geliştirmeden konuşuyor olacağız. 

Informations

Saturday 12 January, 12:00 PM

till Saturday 12 January 01:30 PM

Map

map
Güney Kampüs - Sınıf: A102 Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş TR
Hackquarters

Hackquarters

  • Event's organizer

Hackquarters Startup Accelerator Join Hackquarters to receive seed funding, business network, mentorship and great partners to enable your company grow.  For more information -> http://hackquarters.co/ If you want to read more -> https://blog.hackquarters.co/

Menu

Close