Monkey Business I Fléda I 22.3. 2018
Monkey Business I Fléda I 22.3. 2018
  • Public
  • Organized by Fléda Club (6 events)
  • Tomorrow, 07:00 PM

Maximum Power!
Monkey Business vyráží na klubovou koncertní šňůru 2018. Silné písně, silné výpovědi, silné emoce. Silné hlasy, silné struny, silné paličky, silné a šikovné prsty tancující po klávesách. Silná světla, silné zesilovače, silné reprobedny. Přijedou k vám po silnici v silných autech. Zahrají několik zbrusu nových silných písní z připravovaného nového alba, které je před dokončením a vyjde již velmi brzy. Těšte se, bude to síla.
#pop #funk #dance

SUPPORT:
Gustavo Rojo support Monkey Business Maximum Power Tour 2018

PŘEDPRODEJ: 350 Kč + poplatky sítě
► SMSTICKET.cz ► www.smsticket.cz/vstupenky/11217-monkey-business
► GOOUT.cz ► goout.net/cs/listky/monkey-business/ekvb/
► INDIES, Poštovská 2
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11

V roce 2018 se opět můžete těšit na nezdolně optimistickou, neodolatelně sympatickou a bezkonkurenčně roztomilou hudební skupinu Monkey Business. Vyjedou jako vždy v plné zbroji. S vybělenými zuby a novými zlatými můstky, nastřelenými vlasy, odsátým přebytečným tukem a titanovými hlasivkami z dovozu s dokonale procvičenými stupnicemi a rytmy. Navíc, posíleni o dvoje perfektní Hammondovy varhany.

Respektované hudební seskupení kolem multiinstrumentalisty, skladatele a producenta Romana Holého s výraznými hlasy Matěje Rupperta, Tonyi Graves a nejnověji i Terezy Černochové ozvláštňuje českou hudební scénu už od roku 2000. Na kontě má osm dlouhohrajících desek s řadou hostujících hudebníků. Na poslední z nich „Sex And Sport? Never!“ (2015) se objevili například Mike Stern, maďarský klavírista Gábor Presser, Wabi Daněk, Mucha nebo Marta Kubišová.

Album nabité textařskými a i muzikantskými vtípky, dokonalou rytmikou, zajímavými harmonickými změnami a povedenými výpůjčkami z karibského reggae, se na jaře 2017 dočkalo své remixové podoby. Mankáči ji představili 25. května u příležitosti 17. narozenin kapely v pražských Žlutých lázních. Nese název „Kavárna de Luxe“ a obsahuje jedenáct osobitých verzí původních skladeb. Producentem remixového alba je producent a dlouholetý spolupracovník Romana Holého Ecson Waldes, který oslovil zajímavé mladé kapely a producenty jako Mydy Rabycad, Dafonic, Sia Sia, Grove, Light and Love, Mr. Moustache, The Fakes, Pub Animals, The Documents, Miroslava Hloucala, Carpet Cabinet nebo Jiřího Buriana. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou, dubem a jazzem.

www.monkeybusiness.cz
www.facebook.com/monkeybusinessprague
www.youtube.com/user/MonkeyBusinessYT/videos

Informations

Tomorrow, 07:00 PM

till Friday 23 March 07:00 PM

152 Attendees / 532 Interested

Map

map
Fléda Club Štefánikova 24 Brno Czech Republic

More events in Brno

Menu

Close