Koleją Transsyberyjską na Festiwal Lodowy w Harb
  • Public
  • Organized by EYAND TRAVEL
  • Tuesday 12 February, 10:00 AM

Zapraszamy Państwa na naszą zimową grupową wycieczkę z polskim pilotem Koleją Transsyberyjską na Festiwal Lodowy w Harbinie!

Główne atrakcje:
- kulig słynną rosyjską Trojką w Kołomienskim na południu Moskwy
- Tajszet - prawidziwa Syberia zimą
- trekking po zamarzniętym Bajkale i kulig psim zaprzęgiem
- Harbin – największy lodowy festiwal na świecie

Jest to okazja do poznania trasy transmandżurskiej, którą ma okazję przejechać się niewielu podróżników. Ofertę kierujemy przede wszystkich do Uczestników naszych wcześniejszych letnich wyjazdów transsyberyjskich. Trasa jest jednak tak przemyślana, aby osoby jadące pierwszy raz mogły połączyć standardowe zwiedzanie wszystkich miejsc z dodatkowymi zimowymi atrakcjami.

Będzie okazja do poznania nieco innej Moskwy – z perspektywy lodowych kreacji i przejażdżki konnym zaprzęgiem – słynną rosyjską Trojką. Zobaczymy Syberię zimą i poznamy syberyjską gościnność, co jest marzeniem wielu transsyberyjskich podróżników. Będzie także możliwość skorzystania z trady­cyjnej sauny rosyjskiej – banji. Pod okiem instruktora zrobią Państwo pierwsze kroki po zamarzniętym Jeziorze Bajkał, przewidziany jest też kulig psim zaprzęgiem. W Harbinie zatrzymamy się, aby zobaczyć największy i najbardziej znany na świecie festiwal lodowy słynący z przepięknych rzeźb lodowych i gry świateł na tle zimowych klimatów. Po dotarciu do Pekinu czeka Państwa dzień wolny na zakupy, a dla osób, które nie były jeszcze w Pekinie zorganizujemy za dopłatą intensywne zwiedzanie chińskiej stolicy i Wielkiego Muru Chińskiego.

Kod wycieczki: WINPLT
Termin: 12.02.-25.02.2019
Cena: 2.695 € od osoby
14 dni, 7.622 km

Zapisz się na wycieczkę wypełniając formularz na naszej stronie:
http://www.transsib.com.pl/zgloszenie_uczestnictwa.html

Informations

Tuesday 12 February, 10:00 AM

till Monday 25 February 01:00 PM

Map

map
EYAND TRAVEL Isländische Str. 2a Berlin Germany

More events in Berlin

Menu

Close